Programma

Vērts dzirdēt, redzēt, izbaudīt!

Programma tiek papildināta katru dienu. Vērts apskatīties vēlreiz!

Rādīt visu +
 • Piektdiena

  30.08.2019

 • Sestdiena

  31.08.2019

 • Svētdiena

  01.09.2019

 • 16:00 - 18:00
  Vai esi dzirdējis teicienu - mēs nezinām to, ko mēs zinām? To var attiecināt uz LEGO® SERIOUS PLAY® metodi. Tās izmantošanas mērķis ir rosināt vizualizēt to, ko neizdodas formulēt vārdos. Turklāt mūsu rokas ir savienotas ar 70 līdz 80 procentiem mūsu smadzeņu šūnu. Tāpēc LEGO® SERIOUS PLAY® metodi ieteicams izmantot situācijās, kad nav acīmredzama risinājuma vai pašsaprotamas atbildes. LEGO® SERIOUS PLAY® sesijas dalībnieki izmantos īpaši atlasītu LEGO® klucīšu komplektu, lai risinātu iepriekš definētu izaicinājumu. Šī sesija ir iespēja pieredzēt, cik ļoti dažādi mēs redzam vienas un tās pašas situācijas un jautājumus. LEGO® SERIOUS PLAY® ir arī lieliska iespēja piedzīvot, kā šīs dažādās izpratnes apvienot vienā vīzijā vai stratēģijā. Tāpēc šajā sesijā iesaistās pilnīgi visi dalībnieki. Darbnīca latviešu valodā. Pasākums tikai ar ielūgumiem.
  23XX

 • 16:00 - 17:15
  Publiskas lekcijas par nekonvencionālu ceļošanu, stāstradi sociālajos medijos un blogos. #instadarbnīca ievadīs spontānu pārgājienu, kas tiks uzsākts no Futūristu telts. Pasākums latviešu un angļu valodā.
  Futūristi

 • 16:00 - 17:00
  Ko karjerā nozīmē frāzes “Kas tu esi” un “Paldies, ka esi ar mums”? Būtiskā atšķirība slēpjas personīgajā zīmolā. Ikvienam no mums ir nepieciešams personīgais zīmols gan karjerā, gan arī personīgajā dzīvē. Personīgais zīmols definē, kas mēs esam, kā reaģējam uz izaicinājumiem un reflektējam par apkārt notiekošo. Personīgā zīmola radīšana var būt biedējošs un mītisks uzdevums. Nezināt, ar ko sākt, ir viens no vieglākajiem veidiem, kā apmaldīties personīgā zīmola veidošanas procesā. Ir būtiski apzināties, kas mēs esam un kā mēs mijiedarbojamies viens ar otru no personīgā zīmola un sevis pārdošanas skatu punkta. Lekcija angļu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 16:00 - 17:15
  Tikai reizi gadā brīvā dabā un tikai šeit – festivālā iNovuss slēgtais klubs – Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls atver savas durvis plašākai publikai. Augusta investīciju sesijā, kā ierasts, jaunie uzņēmēji centīsies pārliecināt investorus par sava biznesa potenciālu kompaktās prezentācijās. Investori, savukārt, nekavēsies likt lietā savu smagsvara biznesa pieredzi un paust viszinošu skepsi, uzdodot āķīgus jautājumus. Sesija angļu valodā.
  Naudas kvartāls

 • 16:00 - 17:00
  Kad Latvijas tirgus jau apgūts un laiks skatīties eksporta virzienā, svarīgi tam laicīgi un pārdomāti sagatavoties. Kas ir būtiskākais, kas jāņem vērā, ar ko sākt un kur meklēt atbalstu? Uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem atbildēs Latvijas Ārējo ekonomisko pārstāvniecību vadītāji. Saruna latviešu valodā.
  Biznesa terase

 • 16:00 - 16:45
  Jauno zinātnieku un uzņēmēju pieredzes stāsti un demonstrējumi – kā izmantot pētniecības iespējas uzņēmējdarbībā, attīstīt inovāciju un jaunu tehnoloģiju iespējas zinātnē un komercsektorā. Ar pieredzes stāstu “No siltumnīcas līdz Luvrai” dzirdēsim SIA Groglass pētnieku Gunti Mārciņu. Pēteris Eizentāls pastāstīs par jaunākajām tendencēm apģērbu ražošanā, izmantojot viedo tekstilu, kas īpaši aktuāls ir sporta un medicīnas nozarēs, savukārt Ilga Gedrovica pastāstīs un parādīs nākotnes pārtiku - vai nākotnē ēdīsim sliekas? Aigars Pāže rādīs, kā ar eko-inovatīvu tehnoloģiju bērza tāss pārstrādei saplākšņa ražošanai ir iespējams veicināt tautsaimniecības transformāciju. Mārtiņš Štrauss dalīsies pieredzē par daudzstāvu koka ēku būvniecību – kā tas notiek pasaulē un kāds ir Latvijas “pionieris” šajā jomā. Diskusija sadarbībā ar VIAA un PostDoc Latvia. Diskusija latviešu valodā.
  Smart Cafe

 • 17:00 - 17:30
  Magnetic Latvia skatuve

 • 17:00 - 17:45
  Sadarbība starp zinātniekiem un komersantiem - kādas jaunas biznesa iespējas tā paver, kādi ir ieguvumi zinātniekiem un kādi komersantiem, jaunu tehnoloģiju un atklājumu pielietojums komercuzņēmumos. Apspriedīsim labās prakses piemērus. Zināms, ka inovācijas un radošums ir būtiska sastāvdaļa gan uzņēmēju, gan zinātnieku darbības jomās. Taču kādas prasmes un zināšanas nepieciešamas zinātniekam un ko no zinātniekiem sagaida komersanti? Ieskatīsimies dažādu zinātņietilpīgo (deep tech) biznesa jomu attīstības tendencēs: kādas nozares piedzīvo strauju augšupeju, kādas izmaiņas sagaidāmas darba tirgū, kādas prasmes tiks pieprasītas nākotnē. Runāsim arī par finansējuma iespējām inovāciju attīstībai: vai šī brīža atbalsts ir pietiekams, kādās jomās būtu nepieciešami uzlabojumi vai izmaiņas, vai ir kādas jomas, kuras būtu jāizvirza par prioritārām? Diskusija latviešu valodā.
  Smart Cafe

 • 17:30 - 18:00
  Saskaņā ar Pasaules Ekonomikas foruma (PEF) pētījumu datiem līdz 2025. gadam būs izzudusi puse pašreizējo profesiju. Turklāt Kleitons Kristensens – graujošās inovācijas teorijas radītājs – uzskata, ka 10–15 gadu laikā vairs nepastāvēs puse ASV universitāšu. Šobrīd vēl nezinām, kādus darbu darīsim nākotnē, taču jau pašlaik varam paredzēt jomas, kurās būsim pārāki par mašīnām un algoritmiem. Izglītībai ir jāspēj jāsagatavo skolēnus un studentus nākotnei. Kā izskatīsies mācību programmas? Kā mēs paši mainīsimies? Lekcija angļu valodā.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 17:30 - 18:30
  Apzinātība ir pamatakmens personīgajai attīstībai. Ja mēs apzināti spējam sevi izprast mijiedarbībā ar cilvēkiem, mēs spējam arī izprast viens otru. Apzināta personīgā zīmola veidošana un savas personības pozicionēšana ir sena dzīves ziņa, kas tikai salīdzinoši nesen gūst jaunu elpu pasaulē, kurā ik dienas rada neskaitāmi daudz produktu un pakalpojumu. Kā sevi apzināties un kā apzināti pārdot produktu? Darbnīcā būs iespēja atklāt dažādos arhetipu veidus un noskaidrot savu unikālo arhetipu kombināciju, lai tuvotos savai īstajai patībai. Darbnīca latviešu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 17:30 - 18:30
  Kad Latvijas tirgus jau apgūts un laiks skatīties eksporta virzienā, svarīgi tam laicīgi un pārdomāti sagatavoties. Kas ir būtiskākais, kas jāņem vērā, ar ko sākt un kur meklēt atbalstu? Uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem atbildēs Latvijas Ārējo ekonomisko pārstāvniecību vadītāji. Saruna latviešu valodā.
  Biznesa terase

 • 18:00 - 19:00
  Mūsdienās viss mainās īpaši strauji, tai skaitā nepieciešamās kompetences, ko darba tirgus pieprasa, mainoties darba videi, industrijām un, attīstoties tehnoloģijām. Mainās prasmes, kas tiek meklētas darbiniekā, bet vai līdzi mainās arī izglītība, ko augstskolā var iegūt? Latvijā nav tikai Rīga, bet vai reģioni ir gatavi piedāvāt darbaspēkam iespējas, ko piedāvā galvaspilsēta? Kāds ir pašvaldību rīcības plāns, lai ieinteresētu nākotnes darbaspēku, un kā to piesaistīt pašvaldībām un reģiona uzņēmumiem? Kā nodrošināt nepārtrauktu kvalifikācijas celšanu speciālistiem? Kā veicināt reģiona konkurētspēju plašākā mērogā? Diskusijā eksperti un uzņēmēji kopīgi centīsies rasts atbildes uz jautājumiem par reģionu attīstību, izglītību, darbaspēka noturēšanu un citiem svarīgiem aspektiem.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 18:30 - 20:30
  Augusta mēneša RTG Meetup un jaunās sezonas atklāšana notiks iNOVUSS festivāla ietvaros, pulcējot vairāk kā 50 interesentus. Šoreiz pasākuma laikā tiks organizēts “Speed Dating”, kurā piedalīsies IT kompānijas un interesenti, kas vēlas strādāt šajā nozarē. Pasākuma mērķis ir pulcēt kopā mūsu reģiona piesaistošāko IT kompāniju personāla vadītājus / personāla atlases speciālistus, kuri vēlas veidot daudzveidīgu vidi, un palīdzēt uzņēmumiem atrast potenciālos darbiniekus. Pirmajā daļā notiks diskusija par personāla atlases tendencēm, par lomām, kas šobrīd ir pieprasītas mūsu tirgū, kā arī, uzņēmumu pārstāvji sniegs praktiskus padomus un ieteikumus potenciālajiem kandidātiem. Turpinājumā būs "Speed Dating" daļa, kur apmeklētājiem būs unikāla iespēja 5 minūtes aprunāties ar katru no lielāko IT uzņēmumu pārstāvjiem un uzzināt vairāk par sev interesējošo darbu, pieejamajām vakancēm uzņēmumā, saņemt ieteikumus savam CV un uzdod citus sev interesējošus jautājumus. Pasākumā var piedalīties tikai iepriekš reģistrējoties. Pasākums latviešu valodā.
  23XX

 • 18:30 - 19:30
  Kādus atslēgas kritērijus agrīnās stadijas investori meklē jaunuzņēmumos? Kā atrast tiem atbilstošus jaunuzņēmumus? Kas nepieciešams ceļā uz veiksmes stāstu un kā investors var palīdzēt? Pasākums angļu valodā.
  Naudas kvartāls

 • 18:30 - 20:00
  ClimateLaunchpad nacionālā fināla laikā komandas uzstāsies ar īsām klimatam draudzīgo tehnoloģiju biznesa ideju prezentācijām un cīnīsies par ceļazīmi uz ClimateLaunchpad lielo Pasaules finālu Amsterdamā 2019.gada novembrī. Tajā komandām būs jāprezentē savas idejas vadošajiem Eiropas investoriem, ekspertiem un uzņēmējiem. Pēc lielā fināla prezentācijām piecpadsmit labākās komandas sacentīsies par naudas balvām un iespēju turpināt idejas attīstību Climate-KIC akceleratorā. ClimateLaunchpad ir lielākais pasaules klimata draudzīgo tehnoloģiju biznesa ideju konkurss un viena no Eiropas Inovāciju un tehnoloģijas institūta (EIT) klimata zināšanu un inovāciju kopienas Climate KIC iniciatīvām. Šogad ClimateLaunchpad Pasaules finālā piedalīsies 54 pasaules valstu 160 finālisti. Pasākums angļu valodā.
  Smart Cafe

 • 18:45 - 19:45
  Latvijas tūrisma pieredzējuma sniedzēju ātro prezentāciju stunda, kombinācija starp slavenajiem PechaKucha vai Lifta runas konceptiem, taču ar savu odziņu – līdzīgi kā “FuckUp nights” 7 Latvijā zināmu, radošu nozīmīgu, veiksmīgu, ilgtspējīgu tūrisma pakalpojumu vai produktu veidotāji 7 minūtes stāsta par paveikto, reizē izceļot grūtības, izgāšanās, kļūdas u.c. izaicinājumus, ar kuriem nācies saskarties, iedrošinot citus darboties, nebaidīties riskēt, kļūdīties un par to visu pat pasmieties - elementi, kas mums pietrūkst gan tūrisma uzņēmējdarbībā, gan vispār. Per Aspera ad Astra, tā sacīt. Zibrunās piedalās Raiņa muzejs “Tadenavā”, Pārgājiens “Kolka - Dubulti”, RIBOCA, Festivāls “Sansusi” un Valguma Pasaule. Pasākums latviešu valodā.
  Futūristi

 • 18:45 - 19:45
  Diskomforta pārvarēšana – tā ir kontrole pār ķermeni un prātu. Kā to izmantot ikdienā – tas ir katra paša ziņā. Nepārtrauktās izmaiņas ir kļuvušas par ikdienu, bet vai tam var pielāgoties un trenēties? Mūsdienu saspringtais dzīvesveids ir novājinājis mūsu nervu sistēmu un mūsu ķermeni kopumā. Pietiek nedaudz mainīties ārējiem apstākļiem un cilvēks saslimst vai arī produktivitāte būtiski mainās. Ķermenis ir pieradis pie komforta un pēkšņās izmaiņas tam liekas nedraudzīgas. Nodarbība palīdzēs saprast virzienus, kuros strādāt ar sevi fiziski un mentāli, lai uzlabotu savu pašsajūtu un stresa noturību. Darbnīca latviešu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 19:30 - 20:30
  ES ir otra lielākā ekonomika pasaulē pēc nominālā IKP. ES dzīvo vairāk nekā 500 milj. patērētāji, un apmēram 2/3 tirdzniecības darījumu notiek starp ES dalībvalstīm veidojot vienoto tirgu. Bet vai vienotais tirgus ir tiešam vienots? Vai uzņēmējs var brīvi un bez šķēršļiem pārdot savu produktu jebkurā ES valstī? Cik ļoti patēriņu ietekmē kultūras īpatnības? Diskusijā mēģināsim atbildēt uz šiem un citiem jautājumiem, un pastāstīt , kas būtu jāņem vērā pārdodot produktu Zviedrijā, Rumānijā, Beļģijā, Luksemburgā Polijā, Bulgārijā, Lielbritānijā. Disusijā piedalās Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (Enterprise Europe Network) organizāciju pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Zviedrijas, Rumānijas, Beļģijas, Luksemburgas, Polijas, Bulgārijas un Lielbritānijas. Pasākums angļu valodā.
  Biznesa terase

 • 20:00 - 20:45
  Drošību esam aizstājuši ar nebeidzamām izvēles iespējām. Šai izvēlei līdzi nāk pastāvīga trauksme, jo cenšamies pieņemt pamatotus lēmumus, kas ietekmē rītdienu. Dienu, ko prognozēt ir gandrīz neiespējami. Nākotne ir šobrīd. Tas, kā raugāmies uz pašreizējo mirkli, nosaka, cik gatavi būsim turpmākajam. Kā gūt panākumus pasaulē, kurā noteiktību un drošību esam aizstājuši ar izvēļu pārpilnību? Atbilde – atmodinot zinātkāri un kļūstot viedākiem, šādi padarot lēmumu pieņemšanu vienkāršāku. Šī prezentācija apvienos atziņas no psiholoģijas un futūrisma, lai klausītājiem palīdzētu saskatīt sasaisti starp realitāti un nākotni, kādu veidojam. Tā ļaus uzdot pamatotākus jautājums un atklāt jauna veida motivāciju, lai mēs visi varētu dzīvot labāk gan šobrīd, gan turpmāk. Prezentācija angļu valdā.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 20:24 - 06:00
  Pirms pāris gadiem LIAA Tūrisma departaments aizsāka veiksmīgu sociālo mediju kampaņu #instatrip. Latvija, viedokļa līderi, vairākas dienas ceļā, rezultātā neskaitāmas bildes un video ar neskaitāmu skatījumu skaitu. 30. augustā Futūristu teltī tiks uzsākta #instantrip nakts pārgājiena darbnīca, kurai varēs pieteikties limitēts dalībnieku skaits un kuras rezultāti tiks prezentēti svētdien. Dalībnieki pieteikties varēs Facebook notikumā.
  Futūristi

 • 20:30 - 24:00
  Saviesīgs piektdienas vakars festivāla gaisotnē, kur satiekas investori, biznesa eņģeļi un uzņēmēji, lai neformālā gaisotnē aprunātos par biznesu, darījumiem un dzīvi. Tikai ar ielūgumiem.
  Naudas kvartāls

 • 20:45 - 22:45
  Vai akadēmiskā mūzika var būt patiesi izklaidējoša un tās priekšnesums – asprātīgāks nekā stāvizrāde? Jā! Akadēmiskā mūzika ar Eduarda Veidenbauma un mūsdienu autoru vārdiem, ko raksturo humors, pašironija un atraktīva komunikācija ar auditoriju. Komponists Andris Dzenītis, solisti – baritons Armands Siliņš un mecosoprāns Ieva Parša, pianists Aldis Liepiņš.
  23XX

 • 20:45 - 24:00
  Piektdienas izskaņā Smart Cafe viesi varēs baudīt silent disco Dj battle jeb klusā disco dīdžeju cīņu, satiekot pie Dj pults zinātnes “viedos” jaunajā ampluā, kuriem pretī aiz pults stāsies mākslas pārstāvji. Vai zinātnieki ir drosmīgi savās muzikālajās gaumēs? Kurš labāk spēs aizraut publiku savos ritmos – zinātnieks vai mākslas pārstāvis? Kā ir dejot pūlī, kur katrs sevis izvēlēto muzikālo pavadījumu dzird tikai austiņās? Tas noteikti ir jāizmēģina!
  Smart Cafe

 • 20:45 - 21:00
  Brīdis, kad taps zināms, kuras Latvijas komandas iegūs ceļazīmi uz ClimateLaunchpad lielo finālu, kas norisināsies Amsterdamā 2019. gada novembrī. Pašu konkursu varēs vērot iNOVUSS Smart Cafe teltī piektdien plkst. 18.30-20.00. Pasākums angļu valodā.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 20:45 - 24:00
  Biznesa inkubatori

 • 20:45 - 22:00
  iem, kuriem interesē pastāstīt par savu spilgtāko ceļojumu citiem vai dzirdēt kādu stāstām par savu pieredzi interesantā galamērķi tieši tev, mājīgajā #futūristu teltī norisināsies Dzīvā Enciklopēdija – iespēja satikties cilvēkiem ar cilvēkiem, kas bijuši tur, kur reiz sapņots nonākt! Pasākums latviešu un angļu valodā.
  Futūristi

 • 21:30 - 22:30
  Brīvdabas festivāla gaisotnē piedāvājam baudīt latviešu režisores Alises Zariņas debijas pilnmetrāžas filmu “Blakus”. Šī ir neierasta filma Latvijai, taču citur šis žanrs tiek apzīmēts kā neatkarīgais kino un arī kā ceļa filma (“road movie”) – filma, kas saglabā vieglumu un cilvēcību, taču izvairās no klišejām vai ikdienišķības. Filma ir mūsdienīgs vēstījums par ceļu uz savu iekšējo brīvību. Tās varoņi, meklējot sevi, apšauba vispārpieņemtās vērtības un galu galā – arī paši sevi. Šo kino veidojuši gados jauni cilvēki, un viņi runā par savu laiku, savu paaudzi un savām sajūtām.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 23:00 - 24:00
  Magnetic Latvia skatuve

 • 11:00 - 12:45
  iNOVUSS festivāla laikā apmeklē LIAA biznesa inkubatoru koprades terasi. Tev būs iespēja brīvā dabā, svaigā gaisā un lieliskā atmosfērā pieslēgties darba lietām vai, iedvesmojoties no festivālā dzirdētā, radīt iestrādes jaunai biznesa idejai. Koprades terasē pieejams bezmaksas interneta pieslēgums un biroja aprīkojums. Tā ir lieliska vieta, lai satiktos ar draugiem, klientiem un potenciālajiem sadarbības partneriem. Koprades terasē varēsi arī iesniegt pieteikumu dalībai kādā no 15 LIAA biznesa inkubatoriem visā Latvijā. Pasākums latviešu un angļu valodās.
  Biznesa inkubatori

 • 11:00 - 12:00
  Tehnoloģijas ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa. Vai proti izskaidrot savam bērnam, kā tas viss strādā? Un kādēļ to vajadzētu zināt? Atklātajā robotikas nodarbībā laipni aicināts piedalīties ikviens interesents. Šī ir lieliska iespēja izmēģināt un saprast, kas ir robotika Nodarbība bērniem no 6-10 gadu vecumam. Konstruēsim un programmēsim robotus. Būs sacensības! Aicinām piedalīties arī vecākus. Darbnīca latviešu valodā.
  23XX

 • 11:00 - 12:00
  Diskusija par jaunradi ceļā - kā mainījušās vietējo ceļošanas paradigmas, finansējums, tūrisma un tūristu kultūra, sevis kā ceļotāja pārdošanas veids u.c. Vairāku ceļotāju pieredzes stāsti par jauniem veidiem, kā ceļot, jaunu ceļojumu jēgu, formu, rīkiem, mērķi. Diskusija latviešu valodā.
  Futūristi

 • 11:00 - 12:00
  Saruna par biznesa izglītību, nākotnes profesijas izvēli, attieksmi pret naudu, uzņēmējdarbības prasmēm un to veidošanu. Sarunā piedalās gan gados jauni uzņēmēji, kuriem jau ir ko teikt par biznesu, gan pieredzējuši mentori. Diskusija latviešu valodā.
  Naudas kvartāls

 • 11:00 - 12:00
  Kad Latvijas tirgus jau apgūts un laiks skatīties eksporta virzienā, svarīgi tam laicīgi un pārdomāti sagatavoties. Kas ir būtiskākais, kas jāņem vērā, ar ko sākt un kur meklēt atbalstu? Uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem atbildēs Latvijas Ārējo ekonomisko pārstāvniecību vadītāji. Saruna latviešu valodā.
  Biznesa terase

 • 11:00 - 11:45
  Profesionālās zināšanas, izglītība, lauka pieredze ir absolūti nepieciešami augstākajam sniegumam ikvienā jomā. Taču, lai darbotos visaugstākajā jeb top līmenī, ar to bieži vien ir par maz. Katrs profesionālis, kas vēlas sasniegt top performanci, nedrīkst atstāt novārtā ļoti daudzus fizioloģiskos, neirobioloģiskos un psiholoģiskos aspektus. Augstākā līmeņa sporta industrijā tas ir apzināts. Sportisti jau sen netrenējas, domājot tikai par muskuļiem un noteiktu veidu kustību trenēšanu. Top sportisti velta atpūtai un ķermeņa atjaunošanās procesiem tikpat daudz laika un uzmanības, cik treniņiem. Miegs, uzturs, nervu sistēmas stiprināšana, hormētiskais stress un citas līdzīgas metodes ir ikdienas pamatā jebkuram augstā līmeņa profesionālim. Tāpēc varam daudz mācīties no sporta, tā rīkus, metodes un stratēģijas pārnesot kā biznesa, tā arī jebkura cilvēka ikdienā. Galvenais, lai Tevi interesētu pats augstākais sniegums.
  Smart Cafe

 • 11:30 - 12:00
  Magnetic Latvia skatuve

 • 12:00 - 12:30
  Magnetic Latvia skatuve

 • 12:30 - 13:00
  Ar mākslīgo intelektu saskaramies ikdienā. Tas palīdz mums audzināt bērnus, dzīvot veselīgāk un iegūt vairāk pārtikas. Lai arī mēdzam to uzskatīt par draudu, taču tas ir veidots, lai mēs attīstītos. No mums ir atkarīgs, vai mākslīgais intelekts palīdzēs mums kļūt viedākiem, spēcīgākiem un pat cilvēcīgākam. Prezentācija angļu valodā.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 13:00 - 14:30
  Pieredzējums un autentiskums. Tas taču visiem skaidrs, ka tūrismā šie ir divi galvenie fundamenti! Taču kādas ir citas svaigākās globālās tendences, kas padara pieredzējumu un autentiskumu ne tikai mūsdienīgu, bet arī pelnošu? Pasākums angļu valodā.
  Futūristi

 • 13:00 - 14:00
  Dzīvojam laikā, kad patērētājsabiedrība rietumu pasaulē to vien dara kā testē kapitālisma robežas. Vēl nesen prasījām vairāk, lielāku, skaistāku, bet tagad - plaukstas lieluma, bez glutēna, tikai auduma maisiņā. Maslova piramīdas vajadzības ir apmierinātas - viss uztaisīts un neko lieku nevajag. Skaidrs, ka līdz ar patērētāja apzinātību jāaug arī uzņēmēja spējai dzīvot līdzi laikam. Kāds tad īsti būs uzņēmējs 22. gadsimtā? Vai tas vispār domās par pārdošanu un peļņu? Kā rūpēsies par reputāciju, kas lielā mērā ir interneta kritiķu rokās? Un kā radīs vērtību mums - klientiem, kam viss jau ir? Diskusija angļu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 13:00 - 13:30
  Magnetic Latvia skatuve

 • 13:00 - 14:00
  Kā izskatās šī jaunā postdigitālā pasaule? Kā blokķēde, mākslīgais intelekts, paplašinātā realitāte un kvantu skaitļošana ietekmēs biznesu? Kā organizācijas var sagatavoties pārmaiņām? Kāpēc digitālā identitāte ieņems aizvien lielāku lomu? Accenture technology pētījumā, kurā piedalījās vairāk nekā 6600 vadītāji, 94% respondentu norādīja, ka pēdējo trīs gadu laikā jaunu tehnoloģiju/inovāciju ieviešanas tempi viņu organizācijās ir paātrinājušies vai ievērojami pieauguši. Pasākums latviešu valodā.
  Naudas kvartāls

 • 13:00 - 13:45
  Kvantu datori ir nākotnes tehnoloģija, kas var būtiski mainīt skaitļošanu. Šī ir iespēja klausītājiem, kas ar fiziku, kvantiem un zinātni nav “uz Tu”, uzzināt, ko tas nozīmē. Piemēram, kas ir kvants un kāpēc kvantu fiziku sauc par kvantu fiziku? Ko var izrēķināt ar IBM un Google radītajiem maza apjoma kvantu datoriem? Kā kvantu dators mainīs mūsu ikdienu? Kas no tā, ko par kvantu datoriem dzirdam ziņās, ir patiesība un kas - pārspīlējums? Lekcija latviešu valodā.
  Smart Cafe

 • 13:00 - 14:00
  Kā veicas ar investīciju piesaisti Latvijai? Diskusijas ievadā sniegsim retu izdevību paklausīties LIAA pieredzes stāstus pēdējos gados, dažādās nozarēs. Tomēr dziļāku uzmanību pievērsīsim vienai no prioritārajām nozarēm, ar ko investīciju piesaistē strādā LIAA - starptautiskajiem biznesa pakalpojumu centriem. Ap 50 starptautiskie biznesa pakalpojumu centri nodrošina teju 9000 mūsdienīgas darbavietas, kas nemitīgi meklē jaunus darbiniekus un ap 300 miljonu EUR ikgadējo apgrozījumu, kas turpina pieaugt. Jaunizveidotā Latvijas biznesa pakalpojumu līderu asociācija - Association of Business Service Leaders Latvia (ABSL Latvia) sniegs ieskatu par šo nozari, centru funkcijām un nākotnes perspektīvām. Viennozīmīgi, biznesa pakalpojumu centros ir gaidāmi arī izaicinājumi – darbaspēka trūkums, jaunas funkcijas, procesu transformācija un automatizācija. Vai Latvijas darbaspēks ir gatavs pielāgoties un iet līdzi mūsdienu tehnoloģiskajiem trendiem? Diskusijas gaitā meklēsim atbildes uz šiem jautājumiem. Diskusija angļu valodā.
  Biznesa terase

 • 13:00 - 14:30
  Šī darbnīca sniegs izpratni par Agile un praktisku pieredzi darbā ar metodēm, kas palīdzējušas realizēt inovatīvus un vērtīgus risinājumus tādiem zīmoliem kā Spotify, Apple, SKY, Ericsson u.c. Laipni aicināts ikviens, kurš vēlas uzzināt vairāk par šo metodi. Darbnīcā tiks apskatīti jautājumi: Ar ko Agile atšķiras no tradicionālās projektu vadības, un kāda veida projektos tas strādā? Kā vadīt komandas sarežģītā un strauji mainīgā vidē ar daudziem nezināmajiem un panākt labus rezultātus? Pasākums latviešu valodā.
  23XX

 • 13:30 - 14:30
  Medicīna, tulkošana, satiksmes uzraudzība, patērētāju paradumu analīze – tās ir tikai dažas jomas, kurās mākslīgais intelekts kļūst neaizstājams. Sagaidāms, ka to izmantosim arvien plašāk. Vai tas mums atņems darbu? Nē, tieši otrādi – palīdzēs paveikt darāmo labāk. Taču no cilvēkiem mākslīgais intelekts prasīs jaunas zināšanas un spēju pielāgoties tehnoloģiskajai attīstībai, kļūt gudrākiem. Latvijā jau šobrīd ir uzņēmumi, kas zina, kā ar mākslīgā intelekta palīdzību ne vien radīt noderīgus risinājumus, bet arī gūt peļņu. Diskusija latviešu valodā.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 14:00 - 14:45
  Diskusijas dalībnieki runās par viedpilsētu risinājumiem, tostarp par Rīgas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju viedo risinājumu kontekstā. Dalībnieki stāstīs par jaunākajām tendencēm tehnoloģiju inovācijās un par pilsētas iesaisti šo procesu veicināšanā. Runāsim par pieejamo pašvaldības atbalstu jaunajiem uzņēmējiem un Rīgu kā platformu. Diskusijas ietvaros prezentāciju sniegs viens no viedpilsētu risinājumu autoriem, kurš ir saņēmis grantu programmas “Atspēriens” finansējumu, izveidojot pirmo elektrisko skūteru koplietošanas platformu Baltijā - SIA “ATOM tech”. Savukārt pēc diskusijas interesentiem būs iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem par jauno grantu programmas “Atspēriens” konceptu, kas šogad būs veltīts viedpilsētu risinājumu jomai. Diskusija latviešu valodā.
  Smart Cafe

 • 14:15 - 16:00
  Tradiconālā pārdošana ir mirusi. Pārdevēji kļūst daudz stratēģiskāki un cieši sadarbojas ar klientiem, lai kopā radītu pārdošanas vērtību. Pilnīga klienta un klienta klientu izpratne ļauj pārdevējam pārcelt attiecības jaunā kvalitātē un jaunās pārdošanas iespējās. Pārdošanas darbnīca ar saknēm dizaina domāšanā atbildēs uz galvenajiem jautājumiem - kā pasniegt vērtības piedāvājumu klientam un kā maksimāli iesaistīt savu klientu produkta radīšanas procesos? Darbnīcu vada Regis Lemmens - grāmatas “From Selling to Co-Creating" autors, konsultāciju uzņēmuma “Sales Cubes” dibinātājs. Darbnīca angļu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 14:30 - 15:00
  Mūsdienās mūs nepārtraukti pārpludina ar jaunu informāciju. Lai tajā nenoslīktu un gūtu panākumus, svarīgi zināt labākās stratēģijas, kas pamantotas zināšanās par smadzeņu darbību. Savā prezentācijā Matias iepazīstinās ar praktiskiem instrumentiem, ko ikviens var izmantot, lai ikdienā uzlabotu savas kognitīvās spējas, kā arī mentālo labsajūtu un potenciālu. Prezentācija angļu valodā.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 15:00 - 16:00
  Digitalizācija likusi uzņēmumiem domāt par to, kā pārcelt savu uzņēmējdarbību digitālā vidē, savukārt industriju mijiedarbība, tehnoloģiju sniegtās reālā laika iespējas, dati un cilvēku pieredze paver jaunas iespējas ikvienā biznesa jomā. Ir acīmredzams, ka uzņēmumu mērķi mainīsies, tādēļ organizācijām, darbiniekiem un uzņēmējiem būs jāmaina savs domāšanas veids, lai jaunatklātu sevi, savu biznesu un produktus par ko klienti būtu gatavi maksāt naudu. Meistarklase angļu valodā.
  Naudas kvartāls

 • 15:00 - 15:30
  Magnetic Latvia skatuve

 • 15:00 - 15:45
  Mēs bieži atsaucamies uz pieredzi. Tā ir veiksmes stāstu esence. Uz skatuves kāps 6 Latvijas augstskolu studenti un absolventi, kuri dalīsies ar savu mācīšanās pieredzi, kas gūta, attīstot savu biznesa ideju. Nav būtiski, vai tas klasificējas kā veiksmes vai neveiksmes stāsts, svarīgi - ko no tā esam iemācījušies. Pieredzes stāsti latviešu valodā.
  Smart Cafe

 • 15:00 - 16:45
  Diskusija par ceļošanu visumā - tās attīstību, iesakņošanos popkultūrā, kā arī reālām iespējām, draudiem, alternatīvām. Cilvēks nekad nav spējis pretoties jaunatklājumiem ceļā, kāpēc gan tam nenotikt laikā, kad pats ceļš nav redzams? Diskusija latviešu valodā
  Futūristi

 • 15:00 - 16:00
  No vienas puses mēs aktīvi runājam par to, ka automatizācija un roboti draud ar darbavietu samazināšanos. No otras - bezdarba līmenis pasaulē vēl nekad nav bijis tik zems. Kā tas iespējams? Cilvēki atrod sev jaunas nodarbošanās, piemēram, kļūst par influenceriem vai, respektējot izmaiņas tradicionālajās nozarēs, paši iesaistās jaunu risinājumu veidošanā. Vai tas ir iespējams, ka roboti aizstās cilvēku, bet cilvēkiem tāpēc radīsies jaunas vēl nebijušas iespējas realizēt sevi profesionālajā dzīvē? Diskusijā runāsim par nākotnes darba tirgu - jauno profesiju iespējām un izaicinājumiem. Diskusija latviešu valodā.
  23XX

 • 15:30 - 16:30
  Baltijas valstis vienmēr ir bijušas ciešas sabiedrotās visdažādākajos jautājumos, bet tomēr tajā pašā laikā arī veselīgi konkurē savā starpā. Līdzīgā un pat kopīgā vēsture visas trīs valstis vienmēr ir vienojusi. Vai arī Baltijas valstu uzņēmēju pieredzes stāsti ir līdzīgi? Vai tie savā starpā sadarbojas vai koncentrējas uz pilnīgi citu virzību? Šajā diskusijā no veiksmīgiem uzņēmējiem mēs dzirdēsim, kā viņiem izdevās nokļūt tur, kur viņi ir šobrīd, kā arī uzzināsim par Baltijas valstu tirgus situāciju, par aktualitātēm, nākotni, izaicinājumiem un piedzīvojumiem. Diskusija angļu valodā.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 16:15 - 17:15
  Šīs diskusijas laikā mēs izpētīsim tehnoloģijas, kas pašlaik ir pieejamas cilvēkiem, kuri vēlas objektivizēt ikdienā pieņemtos lēmumus pastāvīgi pētot viņu personīgos datus. Mēģināsim vienoties par šo tehnoloģiju iespējām un potenciāliem draudiem turpmākajos gados. Kā uzņēmēji var izmantot šādas tehnoloģijas, lai nākotnē kļūtu par sevis labāku versiju un veicinātu savu personīgo konkurētspēju. Diskusija angļu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 16:30 - 17:15
  Ikvienam ir nepieciešama iedvesma – kā māksliniekiem tā uzņēmējiem. Neviena ideja un rīcība nepastāv bez iedvesmas. Šeit dzirdēsiet dzirkstošām acīm bagātu sieviešu patiesus stāstus par dzīvi un tās uzvarām. Iniciatīva “Brīnuma meita” ir iedvesmas avots un platforma sievietēm, kurā satikties, piepildīt savus sapņus un vēlreiz apliecināt, ka sievietes spējām un potenciālam nav robežu. Projekta ietvaros tiks meklēti un stāstīti patiesi sieviešu stāsti no visas Pasaules, lai ar video, lekciju, mūzikas un dejas palīdzību tos stāstītu tālāk sievietēm un vīriešiem visā Pasaulē. Stāsti latviešu valodā.
  23XX

 • 16:30 - 17:00
  Magnetic Latvia skatuve

 • 16:30 - 17:30
  Naudas pārvaldnieki vienuviet! Un uzstājas! Akseleratoru pārstāvji, biznesa eņģeļi, riska kapitālisti – visi centīsies “pārdot” savus pakalpojumus. Pičo: BuildIt - Matīss Neimanis, Overkill - Diāna Lāce, Commercialization Reactor - Voldemārs Brēdiķis, Capitalia - Artūrs Soročenkovs, Latban – Marta Matisone Pasākums angļu valodā.
  Naudas kvartāls

 • 16:45 - 17:30
  Iespēja uzzināt par to, kā kāpt augstāk un iet tālāk, sargājot savu intelektuālo īpašumu – patentus, dizainparaugus, preču zīmes. Šogad Pasaules intelektuālā īpašuma organizācija (WIPO) īpaši uzsver intelektuālo īpašumu sporta nozarē, tāpēc arī šajā sarunā piedalīsies dažādi nozares pārstāvji. Lekcija latviešu valodā.
  Smart Cafe

 • 17:00 - 18:00
  2018. gadā spēļu industrijas tirgus vērtība sasniedza 134,9 miljardus USD, pieaugot par vairāk nekā 10,9% salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Un tiek prognozēts, ka līdz 2025. gadam šī industrijas vērtība pārsniegs 300 miljardus USD. Ko šajā industrijā var paveikt Latvijas izstrādātāji un vai Latvijā izstrādā spēles, un kāda nozīme ir Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (Enterprise Europe Network) sniegtajam atbalstam?
  Biznesa terase

 • 17:00 - 17:30
  Savā prezentācijā Šons diskutēs, kāpēc nākotnē nodarbinātība izskatīsies krietni citādi nekā šobrīd. Kļūsim daudz progresīvāki tādos aspektos kā vecums, dzimums, dažādība un izglītība. Darba iespējas kļūs arvien alternatīvākas, elastīgākas un pielāgojamas individuālām vajadzībām – ja līdz šim uzņēmumiem darbinieki “piederēja”, tad nākotnes modelī kompānijas vajadzīgos speciālistus piesaistīs. Nākone piederēs evolūcijai, kas kļūs par jauno realitāti pasaulē, ko varētu raksturot kā #NormālībaiNē. Tāpēc ir jāmaina un jāpārformulē pati darba attiecību koncepcija. Pasākums angļu valodā.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 17:00 - 18:00
  2018. gadā spēļu industrijas tirgus vērtība sasniedza 134,9 miljardus USD, pieaugot vairāk nekā par 10,9% salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Un tiek prognozēts, ka līdz 2025. gadam šī industrijas vērtība pārsniegs 300 miljardus USD. Ko šajā industrijā var paveikt Latvijas izstrādātāji un vai Latvijā izstrādā spēles, un kāda nozīme ir Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (Enterprise Europe Network) sniegtajam atbalstam?
  Biznesa terase

 • 17:30 - 18:30
  Pašreiz personīgās genomikas attīstībā esam turpat, kur IT industrija 20. gadsimta astoņdesmito gadu sākumā, un tā attīstās četras reizes ātrāk nekā datori. Tikai pirms 10 gadiem pētnieki pabeidza strādāt pie pēdējā no 3 miljardiem burtu (nukleotīdu) atšifrēšanas, kas kopā veido cilvēka genomu. Pateicoties arvien zemākām sekvenēšanas izmaksām radīta jauna nozare – personīgā genomika, kas ļauj ikvienam iegūt savu ģenētisko informāciju. Iespējams, tuvākajā laikā mēs arvien vairāk interesēsimies, kas paslēpts mūsu genomā. Šī informācija ne tikai būs nozīmīga mūsu veselībai, tā mainīs visu mūsu dzīvi! Šīs diskusijas laikā atklāsim, kā, izpētot savu genomu, var uzlabot veselību, cīnīties ar nākotnes saslimšanām un uzzināt par savu izcelsmi un senčiem vairākās paaudzēs. Tāpat, noskaidrosim - vai šai nozarei ir arī tumša puse. Saruna angļu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 17:30 - 18:30
  Vai pazīsti vēl kādu mašīnrakstītāju vai ormani? Diez vai. Runā, ka ne tik tālā nākotnē varētu izzust grāmatvežu un telemārketinga speciālistu profesijas. Kamēr gatavojamies tam, ka nākotnē būs jāizšķiras – kļūt par atkritumu inženieri, komerciālo kosmosa lidojumu pilotu vai lidojošo auto instruktoru, tikmēr citi jau šobrīd naudu pelna ar darbiem, kādi vēl nesen daudziem pat prātā nevarēja ienākt. Diskusijā par savu ikdienu un izvēli pastāstīs esportists, neirospēļu izstrādātājs un stend-up komiķe. Jo arī nākotne, kurā darbavietās vadību šķietami pārņems mākslīgais intelekts un automatizācija, patiesībā pieder cilvēkam.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 17:30 - 19:00
  Vasaras sākumā tika uzsāktas pirmās Radošā tūrisma misijas. Radošo industriju profesionāļi devās uz 4 mazpilsētām visā Latvijā, lai ne vien sniegtu lekcijas par to, cik radošās industrijas ir svarīgas, bet, reāli izskatot katras mazpilsētas piedāvājumu, vizuālo tēlu, iespējas, mēģinātu atrast jaunas vadlīnijas, kā reāli mainīt un uzlabot tūrisma piedāvājumu. Ir pagājuši vairāk nekā divi mēneši - vai šajās pilsētās kas ir mainījies? Noskaidrosim prezentācijās no radošo industriju tūrisma misiju uzvarētājpilsētām. Piedalās un prezentē: Aizpute, Aknīste, Līgatne, Staicele. Pasākums latviešu valodā.
  Futūristi

 • 17:30 - 18:30
  Daudz esam dzirdējuši par to, ka tehnoloģijas ir mūsdienas un arī nākotne. Šajā jomā ir labi apmaksātas darba vietas un Latvijā darbojas daudz uzņēmumu, kuros trūkst darbinieku. Tehnoloģijas ir arī viena no industrijām ar lielāko eksporta potenciālu. Tas viss liek aizdomāties un vēlēties iekļūt šajā nozarē. Bet kā to izdarīt? Kāds būtu šis ceļš jaunietim, kurš šobrīd mācās 8.klasē? Kā pārkvalificēties profesionālei, kas jau darbojas kādā citā jomā? Diskusijas dalībnieki dalīsies ar ieteikumiem un kopīgi centīsimies "iezīmēt ceļu kartē” - kā nonākt tehnoloģiju industrijā! Pasākums angļu valodā.
  23XX

 • 18:00 - 19:00
  Finanšu pakalpojumu jomā arvien pārliecinošāk sevi piesaka jauni, inovatīvi uzņēmumi ar plašu piedāvājumu klāstu. Vienlaikus arī bankas šobrīd aktīvi sadarbojas ar fintech uzņēmumiem lai veicinātu inovatīvu pakalpojumu piedāvājumu saviem klientiem. Ar plašām izvēles iespējām un gan sāncensības, gan sadarbības modeļiem starp galvenajiem spēlētājiem – kāda būs finanšu revolūcijas nākotne? Diskusija latviešu valodā.
  Naudas kvartāls

 • 18:30 - 19:00
  Magnetic Latvia skatuve

 • 19:00 - 19:30
  Genomika atklāj atšķirības, kas pārņem cilvēci. Jau sen zināms, ka mūsu dzīvesveids ietekmē veselību, taču tikai šobrīd mūsu rīcībā ir instrumenti, kas ļauj izprast savu unikalitāti un dzīves jomas, uz kurām fokusēties. No plašākām zināšanām par ģimenes vēsturi līdz preventīvai medicīnai – visur noder personīgā genomika. Kā izmantosim šo jauno informāciju – ļausim pārmaiņām mūs iedvesmot vai centīsimies izvairīties no nenovēršamā? Šobrīd attīstās pilnīgi jauna industrija, kas piedāvā lieliskas iespējas uzņēmējdarbībā un personīgajā dzīvē. Lekcija angļu valodā.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 19:30 - 21:00
  "She Loves Tech" ir starptautiska platforma ar misiju uzbūvēt tehnoloģiju, uzņēmējdarbības un inovāciju ekosistēmu, kas rada jaunas iespējas sievietēm. Katru gadu tiek organizēta ne tikai konference, bet arī pasaulē lielākais tehnoloģiju jaunuzņēmumu konkurss ar mērķi atbalstīt jaunuzņēmumus, kuri uzlabo sieviešu dzīves kvalitāti vai kuru vadības komandā ir sievietes. Šogad konkursa ietvaros notiks 20 kvalifikācijas posmi, tostarp, pirmo reizi tas notiks arī Latvijā. Latvijas konkursa uzvarētājs dosies apmaksātā braucienā uz Ķīnu, lai piedalītos konkursa finālā Pekinā, Ķīnā un cīnītos par naudas balvu 15 000 dolāru. Konkurss angļu valodā.
  23XX

 • 19:30 - 20:30
  Mākslīgais intelekts, mašīnrakstīšana, bezpilota automašīnas, lielie dati. Šie un vēl citi tehnoloģiju progresa lēcieni audzē cilvēku bailes un drūmas nākotnes gaidas tehnoloģiju pakļautībā. Kā tas mainīs mūsu ikdienu, labklājību, piederību noteiktām sabiedrības grupām, izpratni par ētiskumu, vienlīdzību un brīvību. Diskusija latviešu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 19:30 - 20:30
  Par pičošanu ir dzirdējis gandrīz ikviens, bet ļoti maz cilvēku saprot, kā izveidot un sniegt jēdzīgu prezentāciju. Šīs sesijas laikā jūs uzzināsiet, kas nepieciešams, lai lieliem soļiem tuvotos meistarībai prezentēšanas mākslā. Šī būs interaktīva sesija ar dzīviem piemēriem un stāstiem no Maika pieredzētā trenējot simtiem startapu. Darbnīca angļu valodā.
  Naudas kvartāls

 • 19:30 - 20:00
  Magnetic Latvia skatuve

 • 19:30 - 21:00
  Intensīvs seminārs, kur koncentrēti pusotras stundas laikā apgūt iemaņas, kā maksimāli ātri rast dzīvotspējīgus risinājumus sarežģītiem izaicinājumiem. Tā parāda, kā apvienot tādus paņēmienus kā dizaina sprintu, dizaina domāšanu un lēmumu pieņemšanu vienotā rīkā, ar kura palīdzību rast maksimāli daudz radošu ideju minimālā laika posmā un efektīvāk pieņemt atbilstošāko lēmumu. Šīs meistarklases dalībnieki aprakstījuši to kā vienu no labākajām lēmumu pieņemšanas darbnīcām, kāda jebkad bija apmeklēta un kur īsā laikā gūt ievērojamu izaugsmi. Darbnīca angļu valodā.
  Smart Cafe

 • 20:00 - 20:45
  Pieci stand-up komēdijas lietpratēji no katra Latvijas reģiona joko un lielās ar savu Latvijas pusi un reizē joko par latvieti kā tādu un viņa pārvietošanās paradumiem. Brīdinājums – lietas tiks sauktas īstajos vārdos!
  Magnetic Latvia skatuve

 • 21:00 - 22:00
  Magnetic Latvia skatuve

 • 22:00 - 24:00
  Magnetic Latvia skatuve

 • 11:00 - 11:30
  TELPA KUSTĪBAI aicina iNOVUSS apmeklētājus izkustināt savas locītavas un atbrīvot iespringušos muskuļus pop-up vingrošanā. Jelgavas biznesa inkubatora dalībnieks TELPA KUSTĪBAI rūpējas par ikviena veselību un aktīvu dzīves veidu, aicinot ikdienā vingrot. Pop-up vingrošanā varēsi apgūt noderīgus vingrinājumus savai ikdienai no fizioterapijas, ārstnieciskās vingrošanas, deju aerobikas, fiziskās attīstības treniņiem. Nodarbība ir piemērotas jebkuram sagatavotības līmenim. Elposim, vingrosim, baudīsim! Vada: TELPA KUSTĪBAI. Aktivitāte latviešu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 11:00 - 12:30
  Intensīvs seminārs, kur koncentrēti pusotras stundas laikā apgūt iemaņas, kā maksimāli ātri rast dzīvotspējīgus risinājumus sarežģītiem izaicinājumiem. Tā parāda, kā apvienot tādus paņēmienus kā dizaina sprintu, dizaina domāšanu un lēmumu pieņemšanu vienotā rīkā, ar kura palīdzību rast maksimāli daudz radošu ideju minimālā laika posmā un efektīvāk pieņemt atbilstošāko lēmumu. Šīs meistarklases dalībnieki aprakstījuši to kā vienu no labākajām lēmumu pieņemšanas darbnīcām, kāda jebkad bija apmeklēta un kur īsā laikā gūt ievērojamu izaugsmi. Darbnīca angļu valodā.
  Smart Cafe

 • 11:00 - 12:00
  Magnetic Latvia skatuve

 • 11:00 - 12:30
  Lietotāju pieredzes kartēšana ir vienkāršs, taču jaudīgs paņēmiens, kā komandā identificēt lietotāju vajadzības, vadīt diskusijas un pieņemt labākus lēmumus par veiksmīgākajiem risinājumiem. Šajā darbnīcā apskatīsim piemēru kāda pakalpojuma lietošanas pieredzei un pielietosim vairākas praktiskas ideju ģenerēšanas metodes, kā arī tās prioritizēsim un pārliecināsimies par to atbilstību lietotāja vajadzībām. Pievienojies, ja vēlies iemācīties izprast lietotāja ceļojumu, vizualizēt idejas, iegūt ātru atgriezenisko saiti no komandas un veicināt strukturētas diskusijas komandā! Darbnīca latviešu valodā.
  23XX

 • 11:00 - 12:00
  Disksuija angļu valodā.
  Naudas kvartāls

 • 11:00 - 12:30
  Sadarbībā ar jaunajiem tūrisma stāstrades blogiem, ceļojumu žurnālistiem un skaņu mākslinieku un komponistu Jēkabu Nīmani notiks ceļa stāstu lasījumi un skatījumi ambientās mūzikas pavadībā.
  Futūristi

 • 12:00 - 12:30
  Mediji attēlo pasauli kā bīstamu vietu, kas pilna ar cilvēkiem, kas mūs apdraud. Taču tāda tā šķiet tikai no attāluma. Iepazīstot svešas valstis, paveras patiesāks un daudz draudzīgāks skats uz šo planētu. Izproti, kā ceļošana var izaicināt un mainīt ierasto pasaules uztveri, kā arī tuvināt atšķirīgas kultūras un valstis. Lekcija angļu valodā.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 12:00 - 13:00
  Bungu apļi ir muzikāla un interaktīva bungu meistarklase profesionāla bundzinieka pavadībā. Vienas stundas garumā dalībnieki aicināti izmēģināt roku bungu spēlē un ritma izjūtas uzlabošanā. Bungu aplis ir lielisks team-building instruments, jo jādarbojas komandā - jāprot saspēlēties un rūpīgi saklausīt vienam otru, darbojoties kā vienam veselam, lai sasniegtu labāko skaņas atdevi un ritma precizitāti. Aktivitātes beigās dalībnieki ir spējīgi nospēlēt kopīgu skaņdarbu ar dažādiem ritmiem un bungu spēles tehnikām. Vada Andžeja Grauda bungu skola. Aktivitāte latviešu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 12:30 - 13:00
  Piektdienas naktī uz 31. augustu aizsāktā Movement Spontaneous pārgājiena rezultāti. Iespēja vērot iespaidus, dzirdēt stāstus un skatīt labākās bildes un video, ko uzņēmuši tie, kam paveicies kļūt par šī unikālā un Lucavsalā vēl nebijušā pasākuma dalībniekiem.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 12:30 - 13:45
  Mēs visi vedam darījumu sarunas. Un ar katru reizi tas izdodas aizvien labāk. Šajā meistarklasē jūs izpratīsiet savas ierastās uzvedības nozīmi sarunās, ieraudzīsiet dažādus sarunu vešanas trikus sava draudzīgā stila izkopšanai, kā arī pilnveidosiet savu darījumu sarunu vešanas mākslu, praktiski izmēģinot dzīvē vienu universālo triku. Meistarklase latviešu valodā.
  Naudas kvartāls

 • 13:00 - 14:00
  Vai esi kādreiz ceļojumā dzīvojis Airbnb mājoklī vai kādā domubiedru grupā atradis sev līdzbraucējus mašīnā, vai iespējams darba dienu esi pavadījis kopstrādes telpās? Ja tā, tad esi iesaistījies dalīšanās ekonomikā, kas šobrīd jau ir kļuvusi par nozīmīgu sastāvdaļu globālajā ekonomikā. Arī Latvijā dalīšanās ekonomika ieņem aizvien nozīmīgāku lomu, tāpēc šajā diskusijā eksperti un uzņēmēji, kas paši ir aktīvi iesaistījušies dalīšanās ekonomikā, pastāstīs par savu pieredzi un izaicinājumiem, kā arī diskutēs par nākotnes perspektīvām un attīstību. Diskusija latviešu valodā.
  Magnetic Latvia skatuve

 • 13:00 - 13:45
  Aicinām bērnus un jauniešus spēlēt interaktīvu spēli, lai uzzinātu, kas ir patents, dizainparaugs, preču zīme; kā tos aizsargāt un kā respektēt citu cilvēku tiesības. Skolēniem būs iespēja vairot savu izpratni par autoru, dizaineru, izgudrotāju un uzņēmēju tiesībām uz savu darbu, kas turpmāk noderēs dažādās dzīves un potenciālā darba jomās. Piedalīties aicināti ne tikai bērni un jaunieši, bet arī to vecāki un visi interesenti. Organizē Patentu valde.
  Smart Cafe

 • 13:00 - 14:30
  Jūs droši vien jau esat dzirdējuši par terminu “atvērtie dati”. Ja neesat, noteikti ir pienācis laiks ieklausīties. Spēja izmantot datus šobrīd ir nozīmīgs virzītājspēks jebkura cilvēka vai biznesa attīstībā. Tomēr, mūsu pieredze rāda, ka daudzi joprojām saskaras ar lieliem izaicinājumiem izpratnē par datu vērtību un to pārvaldību. Pirms spējam iegūtu labumus no datu izmantošanas - pārdomāti lēmumi, automatizācija, darba efektivitāte un optimizācija, inovāciju attīstība un jaunas biznesa iespējas – mums ir jāsaprot kādi dati ir mūsu rīcībā. Meistarklasē uzzināsim, kas ir atvērtie dati, ko ar tiem darīt un dosim rekomendācijas valsts un pašvaldību iestādēm, kādus datus tiem visbeidzot ir jāatver. Pasākums latviešu valodā.
  23XX

 • 13:15 - 13:45
  TELPA KUSTĪBAI aicina iNOVUSS apmeklētājus izkustināt savas locītavas un atbrīvot iespringušos muskuļus pop-up vingrošanā. Jelgavas biznesa inkubatora dalībnieks TELPA KUSTĪBAI rūpējas par ikviena veselību un aktīvu dzīves veidu, aicinot ikdienā vingrot. Pop-up vingrošanā varēsi apgūt noderīgus vingrinājumus savai ikdienai no fizioterapijas, ārstnieciskās vingrošanas, deju aerobikas, fiziskās attīstības treniņiem. Nodarbība ir piemērotas jebkuram sagatavotības līmenim un ikvienam, kurš vēlas uzlabot un saglabāt savu fizisko veselību. Elposim, vingrosim, baudīsim! Darbnīca latviešu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 14:00 - 15:00
  Magnetic Latvia skatuve

 • 14:00 - 15:00
  Bungu apļi ir muzikāla un interaktīva bungu meistarklase profesionāla bundzinieka pavadībā. Vienas stundas garumā dalībnieki aicināti izmēģināt roku bungu spēlē un ritma izjūtas uzlabošanā. Bungu aplis ir lielisks team-building instruments, jo jādarbojas komandā - jāprot saspēlēties un rūpīgi saklausīt vienam otru, darbojoties kā vienam veselam, lai sasniegtu labāko skaņas atdevi un ritma precizitāti. Aktivitātes beigās dalībnieki ir spējīgi nospēlēt kopīgu skaņdarbu ar dažādiem ritmiem un bungu spēles tehnikām. Vada: Andžeja Grauda bungu skola Pasākums latviešu valodā.
  Biznesa inkubatori

 • 14:15 - 15:00
  Laikā, kad reizē runājam par to, ka laiks ir nauda, aktīvi tiek veicināta arī cilvēku sociālā iesaiste un aktīvisms. Kas iedvesmo cilvēkus veltīt savu brīvo laiku, lai veiktu pārmaiņas sev apkārt un sabiedrībā? Diskusijā aicināsim cilvēkus, kas līdzdarbojas bezpeļņas organizācijās vai īsteno sociālus projektus, lai dalītos pieredzē, vai vajag darīt labus darbus par velti un kā iedvesmot apkārtējos pārmaiņām. Diskusija latviešu valodā.
  Smart Cafe

 • 15:00 - 15:30
  Vai zināji, ka taviem atkritumiem patiesībā ir vērtība? Excess Materials Exchange, ko varētu saukt par materiālu “iepazīšanās” portālu, ir dibinājusi Maike Damena. Portālā ar tehnoloģiju palīdzību tiek meklētas labākās iespējas atkritumu atkārtotai izmantošanai, pārvēršot tos bagātībā. Savā uzrunā Maike skaidros, kā pāreja uz aprites ekonomiku var būt pievilcīga finansiāli, kā arī palīdz sasniegt klimata mērķus un uzlabot vidi. Lekcija angļu valodā.
  Magnetic Latvia skatuve