Par festivālu

Festivāla galvenās skatuves, diskusiju platformas un tikšanās vietas

Festivāls

2019. gada 30. augustā – 1. septembrī Rīgā norisināsies jau otrais jaunrades festivāls iNOVUSS, kas pulcēs plašu interesentu loku, radot neatkārtojamu iespēju vienkopus dzirdēt iedvesmojošas idejas un pieredzes stāstus, iesaistīties diskusijās un piedalīties uzņēmējdarbības darbnīcās. Arī šogad, festivāls, kas norisināsies Lucavsalā, pulcēs tehnoloģiskās jaunrades un inovatīvas uzņēmējdarbības ekosistēmas dalībniekus un interesentus, piedāvājot aizraujošu programmu trīs dienu garumā.

Magnetic Latvia skatuve

Galvenā skatuve skanēs “ar spēku”. Jaudīgi prāti – ārvalstu lektori – stāstīs par visu, kas maina un mainīs ierasto realitāti: neapturamo tehnoloģisko attīstību, mākslīgo intelektu un blokķēdēm. Taču tie neaizmirsīs par cilvēcisko – smadzeņu potenciālu, ko varam attīstīt, aprites ekonomiku, kā arī ceļošanu, kas pārvērš pasaules redzējumu. Arī vietējie eksperti neslēps savas zināšanas, piedaloties spraigās diskusijās. Savukārt vakarā no skatuves DJ un mūziķu izpildījumā skanēs populāri ritmi.

Smart Cafe

Vieta, kur sastapties domātājiem, ideju ģenerētājiem un darītājiem. Aicinām neformālā gaisotnē runāt par nākotni, kādu to veido jaunas zināšanas un tehnoloģijas, iedvesmoties no uzņēmēju pieredzes par idejas ceļu līdz gatavam produktam un meklēt sekmīgākos sadarbības modeļus inovatīvu produktu izstrādē.

Biznesa inkubatori

Biznesa inkubatoru telts stāsts būs par mūsu Homo Inovuss – saprātīgo jaunradītāju – jauno uzņēmēju, kas ir sastopams biznesa inkubatoru ekosistēmā. Homo Inovuss piemīt īpaši attīstīts jaunrades spēks, intelektuālās un radošās spējas, iekšējais dzinulis pēc mūžīgas pilnveides, robežu pārvarēšanas un tehnoloģiskā progresa.
Divu dienu garumā Biznesa inkubatori teltī pielietosim apzinātības prakses neizmantoto potenciālu sevis pārdošanā, atgriezīsimies pie pirmatnējā dabas spēka, pārvarot temperatūras robežas. Diskutēsim, kā un ko pārdot pasaulē, kurā viss jau ir radīts un cilvēki arvien mazāk raujas pēc lietām. Ieskatīsimies nākotnes cilvēka ikdienā, kuru noteiks personīgie dati un plaši pieejamas iespējas uzlabot savu un nākamo paaudžu DNS jaunas superpaaudzes radīšanai.

Futūristi

LIAA Tūrisma departamenta teltī risināsies spraigas debates, prezentāciju cikli, meistarklases, pat turnīri u.c. aktivitātes par tēmu – kāda ir ceļošana un ceļotājs 21.gadsimtā, diskutējot par mūsdienu tūrisma paradigmu maiņām, jauniem izaicinājumiem, radošiem risinājumiem un jauniem tūrisma piedāvājumiem no produktu, pakalpojumu, galamērķu mārketinga un pašu ceļotāju perspektīvas.

Biznesa terase

Tev ir biznesa ideja vai jau esi uzņēmējs? LIAA Biznesa terase būs īstā vieta, kur iepazīties ar LIAA sniegto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai, inovāciju un tehnoloģiju veicināšanai, kā arī aprunāties ar LIAA konsultantiem, lai atrastu tieši Tavai idejai piemērotāko atbalstu. Uz LIAA Biznesa terasi nāc arī tad, ja gribi satikt domubiedrus, iespējams, pat atrast kādu sadarbības partneri. Visa festivāla laikā šeit Tev būs iespēja satikt lektorus no dažādām iNovuss skatuvēm. Varbūt tieši sarunas Biznesa terasē būs pagrieziena punkts Tavas idejas attīstībā un drosmē sākt, ja par sākšanu vēl domā.

Naudas kvartāls

Vieta, kur pulsē bizness un finanses – ekonomikas sirds un asinsrite. Te satiekas pieredzējuši darījumu cilvēki, riska kapitālisti, biznesa eņģeļi, aizrautīgi iesācēji un vienkārši ziņkārīgie. Te idejas, projektus un neatlaidīgu darbu mij pret naudu. Te var saņemt padomus, ko darīt un ko nedarīt, lai pelnītu un dotu iespēju pelnīt citiem, satikt savu investoru, mācīties pašam investēt un dzirdēt aizraujošus biznesa pieredzes stāstus.

23XX

Inovācija, informācija, komunikācija, jaunrade, smadzenes, izaugsme, visbeidzot nākotne – tām visām ir sievietes vārds. Visģeniālākais zinātnieks vai programmētājs ir nācis pasaulē, pateicoties sievietes spējai radīt. Vai to jebkad spēs modernās tehnoloģijas un mākslīgais intelekts? 23. hromosomu pāris ir tas, kas atšķir sievieti no vīrieša. Vai ir kādas atšķirības starp sievietēm un vīriešiem arī tehnoloģiju, programmēšanas, datorzinātņu, augsto tehnoloģiju jomās? 23XX ir arī par to, cik ļoti pat nelielas nianses ietekmē it visu, ko darāt. Mēs runāsim par to, kā apvienot labāko, kas ir katrā no mums – gan sievietēs, gan vīriešos, un kā sasniegt labākos rezultātus, strādājot kopā.