19.05.2020.

Atceļam 2020. gada iNOVUSS festivālu

19.05.2020.

Lai arī cik ļoti gaidījām augusta beigas, lai atklātu iNOVUSS festivālu, tomēr esam pieņēmuši lēmumu to šogad nerīkot.

Mums rūp apmeklētāju drošība, tāpēc bijām atraduši vairākas iespējas festivālu organizēt, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

Taču sapratām, ka tad mums nāktos liegt ieeju pasākumā tik daudziem, kas tajā gribētu piedalīties. Un tas neatbilstu iNOVUSS idejai, jo festivāla īstais spēks ir domu apmaiņa, diskusijas un meistarklases, kas radošā atmosfērā notiek klātienē. Kopā sanākšanā, kas uzlādē.

Ceram, ka saprotat mūsu lēmumu un, tāpat kā mēs, ticat, ka nākamgad tas izdosies vēl lieliskāks.

Mēs apņemamies cītīgi strādāt, lai 2021. gadā iNOVUSS atgrieztos ar vērtīgam diskusijām, meistarklasēm un stāstiem, ko visiem kopā piedzīvot.

Un mums ir arī labas ziņas!

Papildus pērn iegūtajam apbalvojumam prestižajā pasākumu industrijas festivālā “BEA World – The International Festival of Events and Live Communication” iNOVUSS šogad ticis pie jaunām godalgām. “Eventex” – festivālā, kurā tiek pasniegti nozīmīgākie radošuma, inovācijas un efektivitātes apbalvojumi pasākumu industrijā–, iNOVUSS ieguvis “zeltu” valsts institūcijas zīmola veicināšanas kategorijā, kā arī saņēmis bronzas godalgu kategorijā “Korporatīvā tēla popularizēšana”.

Uz tikšanos nākamgad!

Vērts izlasīt

Atceļam iNOVUSS festivālu

2020. gads mainīja mūsu dzīves. Arī to, kā apmaināmies idejām, strādājam un sazināmies.  Mēs joprojām ticam, iNOVUSS festivāla spēks ir…