Biznesa inkubatoru tirgus

Vērts iepazīt, iegādāties un izmēģināt LIAA Biznesa inkubatoru uzņēmumu radītos produktus!
Colorfall
Sieviešu lietusmēteļi, kas savu popularitāti ieguvuši pateicoties unikālajam zīmējuma stilam, košajām krāsām un vēlmei radīt gaumīgu un trendīgu lietusmēteļu zīmolu.

Colorfall
Apģērbi
-
Inex cosmetics
Dabīgi sejas ādas kopšanas līdzekļi ar homeopātiju un iekšķīgu-ārīgu pieeju. Krēmi, kas lietojami ādas kopšanā ārīgi, gan katram krēmam piemērotas iekšķīgi lietojamas pērles.

Inex cosmetics
Kosmētika
-
PINclothing
Praktiskas, siltas un svinīgas kleitas dāmām 7-13 gadu vecumā. Limitēta daudzuma kolekcijas, kuru dizaini liek smaidīt.

PINclothing
Apģērbi
-
KAISME dizains
Keramikas rotas, kuras papildinātas ar dārza ziediem, zeltu, sudrabu un Swarovski kristāliem, - unikālas un inovatīvas.

KAISME dizains
Aksesuāri
-
ABRA
Saldumi un uzkodas no dabīgām izejvielām - košas ogu marmelādes ar Latvijas vasaras garšu, enerģijas batoniņi un dārzeņu saldumi. Zīmola ABRA produkti ir augstvērtīgi un uzturvielām bagāti.

ABRA
Pārtika & Dzērieni
-
Maple
Iekštelpu CO2 koncentrācijas jeb pieelpojuma līmeņa noteikšanas mērierīces ikdienas lietošanai mājoklī, birojā vai sabiedriskajās telpās. CO2 Monitors Maple ļauj sekot līdzi gaisam, ko elpojam, lai neslimotu.

Maple
Tehnoloģijas
-
Rain Sisters
Sievišķīgi mēteļi, kas ir ne vien eleganti un romantiski, bet arī funkcionāli - ūdensizturīgi, vēju aizturoši, elpojoši un silti. RainSisters dibinātāju veidotie ziedu raksti padara mēteļus gandrīz par mākslas darbiem.

Rain Sisters
Apģērbi
-
LiL HOUSE
Attīstošas bērnu koka mājas gan ikdienas rotaļām, gan dažādu prasmju un sīkās motorikas attīstībai. LiL HOUSE ietver daudz funkciju bērna fantāzijas un radošuma piepildīšanai, taču ir ērti saliekama dažu minūšu laikā.

LiL HOUSE
Attīstošās rotaļlietas
-
Cosmograph
Ekoloģiskas zīmēšanas rotaļlietas, kas domātas gan pieaugušiem, lai atrastu jaunas iedvesmas un pilnveidotu zīmēšanas pieredzi, gan bērniem, lai attīstītu motoriku un iegūtu jaunas zīmēšanas prasmes.

Cosmograph
Attīstošās rotaļlietas
-
ZEL&K
Dabīgas ādas somas un aksesuāri, kas apvieno vēsturiskās amata prasmju tradīcijas ar mūsdienu tehnoloģijām un dizainu. Kvalitatīvi dabīgie materiāli nodrošina produktam pozitīvas īpašības, ilgtspējību un lielāku komfortu valkāšanas brīdī.

ZEL&K
Aksesuāri
-
IDYLLO
Lina izstrādājumi no 100% dabīga, organiska, videi un ķermenim draudzīga materiāla. Dizains, kas saglabā latvisko kodu, bet pasniegts mūsdienīgā, modernā izpildījumā.

IDYLLO
Apģērbi
-
PLŪKT
Rokām plūktas premium ziemeļu augu tējas. Tējas rituāls, kas atbilst mūsdienu patērētāja vērtībām un dzīvesstilam. TOP3 jaunuzņēmums Eiropā 2018. gadā.

PLŪKT
Pārtika & Dzērieni
-
PETit accessories
Rokām darinātas, kvalitatīvas un modernas rotas, kuru galvenais izejmateriāls ir PET plastmasas pudeles. PETit accessories vērš sabiedrības uzmanību ekoloģiskās pēdas nospieduma mazināšanai, atkritumu šķirošanas un pārstrādes nozīmei.

PETit accessories
Aksesuāri
-
Steam Education
Platforma bērniem programmēšanas un robotehnikas pasaules atklāšanai – iespēja izveidot savu robotu, sākot no tā dizaina izstrādes un tehniskās montāžas, līdz pat programmēšanai un lodēšanai, lai robots varētu darboties.

Steam Education
Attīstošās rotaļlietas
-
Silmachy remedies
Kosmētiskie līdzekļi bārdas un ūsu kopšanai, skūšanās produkti, roku, lūpu balzāmi un nu arī šampūnziepes matu un/vai bārdas mazgāšanai. Dabīga, rokām gatavota kosmētika bez pievienotiem konservantiem, stabilizatoriem un biezinātājiem.

Silmachy remedies
Kosmētika
-
PUPUCHI
Bez taukvielām grauzdētas cūku pupas - uzkoda, kas droši stājas blakus ierastajiem čipsiem un bruģē ceļu jaunai kategorijai uzkodu klāstā. Samazinātais sāls un tauku saturs, piemērots veģetāriešiem.

PUPUCHI
Pārtika & Dzērieni
-
Dabas Dimanti
Konditorejas un kulinārijas izstrādājumi no īstiem Latvijas dimantiem – dārzeņiem un ogām no vietējām pļavām, mežiem un piemājas dobēm. Pirmā bezglutēna un bezlaktozes konditorejas un kulinārijas izstrādājumu ražotne Latvijā.

Dabas Dimanti
Pārtika & Dzērieni
-
EventFrame
Dizaina koka rāmji mākslas darbu, fotogrāfiju un citu priekšmetu ierāmēšanai. Piedāvājumā arī inovatīvs koka rāmis digitālo displeju ierāmēšanai digitālajām fotogrāfijām, interaktīvām aplikācijām, kā arī reklāmām un prezentācijām tirdzniecības vietās vai izstādēs.

EventFrame
Interjera priekšmeti
-
Barboleta
Līdzsvara platformas bērnu mācību procesa uzlabošanai, mācību vielas apguvē iesaistot ķermeņa koordināciju, līdzsvaru un emocijas - Barboletas metode.

Barboleta
Attīstošās rotaļlietas
-
D'Tea
Bioloģiskas, veselīgas un garšīgas tējas, kas izstrādātas kopā ar zinātniekiem no LLU un RSU. Paciņu D’Tea sniedz dienas devu ar nepieciešamajiem antioksidantiem.

D'Tea
Pārtika & Dzērieni
-
Forgaminnt KIDS
Apģērbi jaundzimušajiem un pirms laika dzimušiem bērniņiem no inovatīva dzintara pavediena. Kokvilna ar dzintara pavedieniem veido audumu, kas labvēlīgi ietekmē mazuļa veselību. Produktu klāstā arī mīkstās rotaļlietas no ekoloģiskiem materiāliem.

Forgaminnt KIDS
Apģērbi
-
Beloved boards
Izglītojošs koka aktivitāšu dēlis bērniem no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem. Desmit dažādi attīstoši elementi izvietoti uz ar eļļām neapstrādātas tīra koka pamatnes Lāča formā, lai mācīšanos padarīt jautrāku.

Beloved boards
Attīstošās rotaļlietas
-
Curonia kafijas grauzdētava
Meistaru rokām grauzdēta kafija. Unikalitāte un kvalitāte, kas veidojas katrā kafijas sagatavošanas posmā - no nobriedušu kafijkoka ogu vākšanas un kafijas pupiņu atdalīšanas līdz to apstrādei Curonia kafijas grauzdētavā.

Curonia kafijas grauzdētava
Pārtika & Dzērieni
-
BrainBerry
Smadzeņu-Enerģijas batoniņi, kas palīdz regulēt smadzeņu darbību atbilstoši veicamajam darbam – enerģijai un mundrumam vai lēnākam ritmam. Batoniņi domāti visiem tiem, kuriem ir smadzenes un kuri tās plāno izmantot arī nākotnē.

BrainBerry
Pārtika & Dzērieni
-
ERICRAFT
Discover Ink ir Latvijā radīts, uz humoru un atklātību balstīts vasaras apģērbu zīmols.  Savukārt Ericraft ir dizaina un sietspiedes darbnīca, kas nodarbojas gan ar dizaina apģērbu, gan arī darba apģērbu apdruku. Piedāvājumu klāstā ir viss - sākot ar paša dizaina izstrādi un maketēšanu, beidzot ar iepakojuma izveidi un apdruku.

ERICRAFT
Apģērbi
-
Be-with
Unikāla dizaina apģērbs lielisku emociju radīšanai – iestrādātās slepenās durtiņas paredzētas neuzkrītošiem un siltiem pieskārieniem uz muguras! Apģērbos izmantoti tikai ekoloģiski un ilgtspējīgi audumi: eko-sertificēts bambuss, lins, tencel un kokvilnas flīss.

Be-with
Apģērbi
-
Kafijas grauzdētava KUUP
Kafijas pupiņas, kas audzētas mazās kafijas saimniecībās un fermu kooperatīvos Brazīlijā, Kolumbijā un Etiopijā. Kafijas grauzdētavā KUUP tās sagatavotas lietošanai kafijas automātos, mokas kanniņā, kafijas preskannā vai vienkārši krūzītē.

Kafijas grauzdētava KUUP
Pārtika & Dzērieni
-
Qinn Design
Wood&Stories koncepta pamatā ir funkcionāli, mūsdienīga un inovatīva dizaina koka priekšmeti kvalitatīvā izpildījumā. Dabai raksturīgās formas, materiāli, tekstūras un reljefi, kas ne vien izskatās estētiski, bet lietošanā arī raisa līdzīgas emocijas tām, ko piedzīvojam, piemēram, staigājot pa jūras sēkli vai čiekuriem piebirušu meža taku.

Qinn Design
Interjera priekšmeti
-