Lejuplādē aplikāciju

Whova aplikācija ir bezmaksas visiem festivāla dalībniekiem. Lai to lejupielādētu, atver App Store vai Google Play savā mobilajā ierīcē, meklē “whova”. Lejuplādēt un instalēt aplikāciju var arī šeit.

Ielogojies

Ievadi e-pastu ar kuru reģistrējies vai lieto kādu no sociālo tīklu profiliem. Papildini informāciju par sevi, lai palielinātu iespējas atrast domubiedrus un atvieglotu tīklošanos festivāla laikā.

Piekļūsti pasākuma galvenajai lapai

Lietotne automātiski novirzīs tevi uz festivāla lapu, ja reģistrējoties mājas lapā www.inovuss.lv un ievadot datus aplikācijā, lietosi vienu un to pašu e-pasta adresi.

Labo un papildini sava profila informāciju un atceries – šeit vari atrast savu unikālo QR kodu, kurš būs jāuzrāda ierodoties pasākumā.

sg

PROGRAMMA

Seko līdz jaunākajai pasākuma programmai, izveido savu laika grafiku un uzliec atgādinājumu, lai nenokavētu vēlamās sesijas vai diskusijas sākumu. Šādi varēsi viegli pārskatīt programmu un tās dalībniekus.

Piedalies sesijās izmantojot lietotni – lekcijas vai diskusijas laikā uzdod jautājumus, atstāj komentārus, veic personīgās piezīmes par dzirdēto.

IMG_6117
IMG_6116

DALĪBNIEKI

Aplūko citus festivāla dalībniekus – atrodi potenciālos partnerus, klientus un norunā individuālu vai grupas tikšanos, lai apspriestu iespējamās sadarbības iespējas sesiju starplaikos. Tiklīdz tikšanās būs abpusēji apstiprināta, saņemsi paziņojumu un tā parādīsies arī tavā laika grafikā.

Tikšanās laikā nofotografē vizītkarti, tas sniegs tev iespēju saglabāt iegūto kontaktinformāciju.

IMG_6126
IMG_6124
IMG_6125

ZIŅOJUMU DĒLIS

Reģistrē atrastās vai pazaudētās mantas, meklē transportu vai sabiedrotos, lai kopīgi nokļūtu mājās vai vienkārši dalies ar festivāla apmeklētājiem noderīgu informāciju.

IMG_6123
Dalies:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Top